Polityka prywatności

 1. Pragniemy poinformować, że administratorem danych osobowych jest Loycon systems Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedziba w Krakowie, ul Przemysłowa 12, 30-701 Kraków
 2. W każdej chwili mają Państwo możliwość zarządzania swoimi danymi osobowymi. W tym celu należy skontaktować się z nami za pomocą:
  • Adres email: rodo@loycon.pl
  • Adres do korespondencji: Loycon Systems ul Przemysłowa 12, 30-701 Kraków
 3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
 4. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
 5. W związku z nowymi regulacjami UE, jako dotychczasowy administrator Państwa danych osobowych działamy w oparciu o najwyższe standardy przetwarzania danych, ich zabezpieczania, a także dostosowujemy do zmieniających się uwarunkowań prawnych. Wszystko po to, by zagwarantować Państwu jeszcze większe bezpieczeństwo danych osobowych i transparentność w zakresie informowania o ich przetwarzaniu, przysługujących Państwu uprawnień z zakresu ochrony danych osobowych w tym dostępu do danych, ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
 6. Nie przechowujemy Państwa danych dłużej, niż to niezbędne do umożliwienia kontaktu i przekazywania informacji, o ile przechowywanie przez okres dłuższy nie wynika z przepisów prawa.
 7. Nie przekazujemy tych informacji innym firmom czy osobom niepowołanym.
 8. Jako dotychczasowy administrator Państwa danych działamy w oparciu o najwyższe standardy przetwarzania danych, ich zabezpieczania, a także dostosowujemy do zmieniających się uwarunkowań prawnych. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę bez ponoszenia negatywnych konsekwencji. Wolę cofnięcia zgody można wyrazić w dowolny sposób na podane powyżej dane kontaktowe.
 9. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przeniesienia danych. Żądanie realizacji w/w praw mogą Państwo zgłosić w adres e-mail lub na adres do korespondencji wskazane w niniejszym dokumencie.
 10. Państwa dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu (np. profilowaniu).
 11. O wszystkich zmianach dotyczących naszych usług i dokumentacji, które mogą mieć jakikolwiek wpływ na Państwa dane, będziemy informować na bieżąco.
 12. W przypadku pytań, chęci uzyskania informacji, modyfikacji lub usunięcia danych osobowych uprzejmie prosimy o kontakt.