Fala upałów w całej Europie — tego lata klimatyzacja na kempingu była na wagę złota. Nowością na rynku jest klimatyzacja dachowa Truma Aventa compact, która zajmuje wyjątkowo niewiele miejsca, jest lekka i cicha, dzięki czemu idealnie nadaje się do samochodów dostawczych, małych kamperów oraz przyczep kempingowych.

Bezpieczeństwo i jakość made in Germany

Dodatkowe zalety: w sierpniu 2018 r. klimatyzacja dachowa Truma otrzymała certyfikat TÜV. W ramach przeprowadzanego badania typu jednostka certyfikująca TÜV przeanalizowała produkcję w Putzbrunn i dokonała odbioru urządzenia oraz zakładu produkcyjnego. Przy okazji sprawdzono również, czy produkt spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa określone w normie, m.in. te dotyczące elektrycznego i chłodniczego bezpieczeństwa urządzenia. „Badanie typu jest dobrowolną certyfikacją. Podkreśla bezpieczeństwo i jakość naszej klimatyzacji i dokumentuje nasze wysokie standardy produkcji” — wyjaśnia Mathias Venschott, kierownik Competence Center Air Conditioning w firmie Truma.

König Kunde Award 2018

Jakość made in Germany została doceniona przez klientów: klimatyzacja Truma dwukrotnie zajęła pierwsze miejsce w konkursie König Kunde Award 2018. Czytelnicy dwóch niemieckich magazynów specjalistycznych „Reisemobil International” i „Camping, Cars & Caravans” każdego roku oceniają swoje pojazdy i ich wyposażenie w ramach badania poziomu zadowolenia klientów.