Informacja o funkcjonowaniu firmy Truma

Informacja o funkcjonowaniu firmy Truma

 

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że od dnia 23.03 do co najmniej 03.04 zakład produkcyjny Truma będzie nieczynny. Dział Logistyki będzie kontynuował swoją pracę do 25.03. Jest to spowodowane troską o naszych pracowników w związku z szerzącą się pandemią wirusa.

Pragniemy podkreślić, że wszystkie pozostałe działy są przystosowane do pracy zdalnej. Dział  Obsługi Klienta nadal będzie funkcjonować, dlatego mogą się Państwo do nas zwracać z wszelkimi zapytaniami, natomiast prosimy o uwzględnienie tego, że przez tę trudną sytuację czas odpowiedzi może się nieznacznie wydłużyć.

Jako dystrybutor firmy Truma przygotowaliśmy się na tą ewentualność i obecnie powinniśmy mieć na stanie większość produktów. Prosimy mieć na uwadze, że uzupełnianie stanów magazynowych będzie utrudnione i możliwe jest wystąpienie przejściowych braków w zaopatrzeniu, dlatego proponujemy naszym Partnerom składanie zamówień już teraz.

Będziemy na bieżąco informować o wszelkich zmianach w funkcjonowaniu firmy Truma.

W razie dodatkowych pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji i życzymy zdrowia, zarówno Państwu, jak i rodzinie oraz wszelkim współpracownikom.

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół Truma Polska

2020-03-24T15:20:18+00:00