Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że od dnia 23.03 do co najmniej 03.04 zakład produkcyjny Truma będzie nieczynny. Dział Logistyki będzie kontynuował swoją pracę do 25.03. Jest to spowodowane troską o naszych pracowników w związku z szerzącą się pandemią wirusa.

Pragniemy podkreślić, że wszystkie pozostałe działy są przystosowane do pracy zdalnej. Dział  Obsługi Klienta nadal będzie funkcjonować, dlatego mogą się Państwo do nas zwracać z wszelkimi zapytaniami, natomiast prosimy o uwzględnienie tego, że przez tę trudną sytuację czas odpowiedzi może się nieznacznie wydłużyć.

Jako dystrybutor firmy Truma przygotowaliśmy się na tą ewentualność i obecnie powinniśmy mieć na stanie większość produktów. Prosimy mieć na uwadze, że uzupełnianie stanów magazynowych będzie utrudnione i możliwe jest wystąpienie przejściowych braków w zaopatrzeniu, dlatego proponujemy naszym Partnerom składanie zamówień już teraz.

Będziemy na bieżąco informować o wszelkich zmianach w funkcjonowaniu firmy Truma.

W razie dodatkowych pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji i życzymy zdrowia, zarówno Państwu, jak i rodzinie oraz wszelkim współpracownikom.

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół Truma Polska